Lidé v KO

Pavel Gwoždz (Pavluš)

Od dětství mi byly hory blízké a vše co k nim patří, turistika nejen vysokohorská, trochu horolezení, lyžování, horská kola, fotografování … také i v dětství si mne Pán Ježíš Kristus přitáhl k sobě a ve 12 letech se mi stal osobním Spasitelem a Pánem. Během základní vojenské služby jsem prožil, že „zlatý civil“ nebude můj civil a v následujích letech jsem už jako mládežník pomáhal ve vedení dětských pobytů, posléze jako vedoucí táborů, English campů, vedení mládeže. Nyní ve službě Pánu v rámci KO (organizování KO, vedení KO treků, přípravě nových průvodců) včetně pár misijních a sborových aktivit. Je mi velkým potěšením sdílet evangelium … o to více, že shledávám, že i křesťané mají těžkosti jej věcně a srozumitelně vyložit. Bydlíme s manželkou a dětmi Šimonkem a Anežkou ve Vysokém Mýtě. Vloni jsem se stal členem klubu sátníků.

 .

Pavel Schieferdecker (Pája)

Jako každý jsem se narodil a jako skoro každý jsem se dožil 35 let. To co mě odlišuje od většiny je Ježíš Kristus, kterého jsem přijal jako svého Spasitele díky misijní službě na základní škole. Další věc kterou se vymykám od většinové populace je velká radost z tahání těžkého batohu přes vysoké hory, trekking se tomu myslím říká. Díky těmto dvěma vášním jsem se dostal přes službu v dorostu, mládeži až ke službě s batohem na zádech v Křesťanskému outdooru. Se svou milovanou ženou Maruškou žiji ve Vsetíně, kde jsme součástí společenství Církve bratrské – Jasenka.

.

Tomáš Macík

Suchý humor, kteréme po chvíli přijdete na chuť … až to pochopíte :). Zběhlý v outdooru, v orientaci, není problém se svěřit jeho vedení. Aktivně leze a spí v záhrabech. Žije ve Vsetíně, je součástí společenství Církve bratrské – Jasenka.

.

.

PetrPetr Gwoždz

.

.

.

.

Jenda Vlček bJenda Vlček

.

.

.

.

OLYMPUS DIGITAL CAMERARobert Babušík

Ostravak jak …, kery vas vyhrabe z ďury, když je třeba. To jako fakt, v robotě i na treku :).  Ma fajne tři synky a robku k tomu, či naopak, jak chcetě. Dal sa na studia, bo to třeba. Fajně skejtbortuje a na treku ho třeba. Bydli v domě, kaj je i cirkev i kaj Honza chodí a je kapku mladší jak Pavluš

.

.

Martin Čajka

45let, ženatý, dva kluci, miluje Ježíše, výzvy, hory, přátelství, silné zážitky. Tohle všechno a mnohem víc nacházím v KO :-) … a když je třeba tak hasí.

.

.

loading